Apie mus

Mes mylime emocijas… Tikras emocijas… Kiekvienose vestuvėse mes stengiamės atiduoti viską: gerą nuotaiką, bendravimą, profesionalumą, atsipalaidavimą, patarimus…

Kaip du kūrybingi profesionalai turime gero kadro pojūtį. Mes tiesiog mėgstame mažas detales, kurios jūsų vestuves padaro JUMIS.

Kiekvienos vestuvių dienos mes laukiame su nekantrumu ir jaudinamės ne mažiau nei jūs tą dieną.  

Jovita pradžioje domėjosi fotografija, bet vėliau potraukis perėjo i videografiją. Neįsivaizduoju komandos neesant Jovitai, kuri visada pastebi ir suranda paslėptą kadrą, kuris mūsų filmus daro dar įdomesnius. Yra didelė kritikė net mažiausioms smulkmenoms ar detalėms.

Andrius videografas su begale idėjų. Jam vestuviniai klipai turi būti stilingi, skoningi, neperkrauti nereikalingom banaliom detalėm. Garso takelį renka kruopščiai ir apgalvotai, taiko, derina prie jaunųjų stiliaus, tą diena tvyrančios nuotaikos, emocijos, aprangos ir t.t. Jam svarbu, kad jo kuriami filmai sujaudintų, giliai paliestų, priverstų oda „pasišiaušti”.

Esame pora jau 9 metai ir vedę nuo 2015 metų. Mes esame geriausi draugai ir kiekvieną dieną vis daugiau sužinome apie vienas kitą. O filmavimas į mūsų gyvenimą atėjo netikėtai, tiesiog abiems ieškant saviraiškos šiame gyvenime